Završna konferencija projekta Prekogranična suradnja

U utorak, 24.listopada 2023. godine održana je u Đurđinu u Republici Srbiji,  završna konferencija projekta „Prekogranična suradnja OŠ „Antun i Stjepan Radić“ Gunja i OŠ „Vladimir Nazor“ Đurđin“.  Uz predstavnike naše škole,  ravnateljicu Marijana Lucić, tajnika Stjepan Šargača, učiteljicu njemačkog i engleskog jezika Ivanu Lučić Teodorović, vjeroučiteljicu Matildu Šokčević, koordinatoricu projekta STEMajmo Željku Zečević-Tadić, voditelja projekta STEMajmo Zvonimira Gutića konferenciji je nazočio i načelnik Općine Anto Gutić. Ljubazni domaćini predvođeni ravnateljicom škole u Đurđinu, Ljiljanom Dulić, najprije su poveli goste iz Gunje u obilazak kulturnih, povijesnih i vjerskih znamenitosti grada Subotice. Posjetili su i prostorije Hrvatskog doma - Matica u Subotici gdje su ih dočekali Karolina Bašić, predsjednica Izvršnog odbora Hrvatskog nacionalnog vijeća, Nataša Stipančević članica IO zadužena za obrazovanje i Slavko Benčik,  dopredsjednik HNV-a. Na završnoj svečanosti u Đurđinu, ravnateljica Ljiljana Dulić izrazila je veliko zadovoljstvo i zahvalu za suradnju sa gunjanskom školom. Ovim projektom škola u Đurđinu dobila je  15 računala i 3 tableta dok je naša škola dobila novi kabinet, nove stolice za kabinet, pet klima uređaja te je izradila promotivne materijale vezane za projektnu vidljivost.

ravnateljica Marijana Lucić, prof.

objavio: Marijana Lucić   datum: 25. 10. 2023.