Sretan Božić i Nova godina

Dragi učenici, roditelji, kolegice i kolege,

pred nama je posljednji nastavni dan uoči božićnih i novogodišnjih blagdana. Zimski odmor za učenike započinje 24. prosinca 2021. te traje do 7. siječnja 2022. godine.

Ponedjeljak, 10. siječnja 2022. godine, prvi je dan novog obrazovnog razdoblja koji započinjemo prema uobičajenom rasporedu i uz poštivanje svih epidemioloških mjera koje su na snazi ili budu preporučene.

Žao nam je što I. obrazovno razdoblje završavamo bez uobičajenog školskog „Božićnog dana“, tj. ove godine planiranog i vrijedno pripremanog Božićnog sajma, no pozivamo vas da u snimljenom videoprilogu pogledate kako smo ove godine školu uredili i našu ovogodišnju božićnu priču zamislili. Šarenila i veselja nije nedostajalo, samo nam nedostaje mogućnost okupljanja i pozivanja roditelja na školska događanja i uživanja u idejama i kreacijama učenika i djelatnika škole. Iskreno se nadam da su učenici u ovom razdoblju, osim što su bili kreativni, bili i vrlo uspješni u predmetnim izazovima i zadaćama te postigli što bolje predmetne uspjehe koji se u II. obrazovnom razdoblju mogu učiniti i još boljima.

Naše iskrene želje za divan i radostan Božić te uspješnu i zdravu novu godinu najbolje ćete osjetiti i proživjeti tako da pogledate naš spominjani videoprilog, stoga uživajte u virtualnom Božićnom sajmu dobrih ideja, želja i veselja Osnovne škole „Antun i Stjepan Radić“ Gunja.

ravnateljica Marijana Lucić

objavio: Marijana Lucić   datum: 22. 12. 2021.