Imaš znanje? - Imaš talent? 👍 DOKAŽI i POKAŽI 😊

Dragi učenici, učitelji i roditelji škola Cvelferije - Pozivamo vas na sudjelovanje

Iskreno vas sve pozdravljamo te i ove školske godine nudimo zajedničke projekte. Imamo opremu, ideje i prijedloge, a pripremamo i nagrade.

Pogledajte što nudimo smiley

1. 22. travnja 2021. povodom Dana planeta Zemlje imati ćemo kviz Imaš znanje? Dokaži! To smo već probali i bilo je svima poučno, korisno i zabavno. Zbog epidemioloških mjera biti će potpuno online, tj. moći ćete iz svojih domova ili iz svojih škola sudjelovati. Kviz bi bio za učenike 5.-8. razreda, a u kvizu bi bila zastupljena priroda, biologija, kemija, fizika, geografija ... ili bolje rečeno STEM područje, a većina pitanja bi se odnosila na Zemlju. Naravno u pitanju je i domišljatost, snalaženje u online okruženju i brzina pronalaženja podataka na internetu.

2. 29. travnja 2021. održavamo Kahoot matematički kviz. To bi također bilo online i za učenike osmih razreda, a sadržavao bi gradivo matematike od 5. – 8. razreda.

3. 14. svibnja 2021. prezentirati ćemo video projekt Imaš talent? Pokaži! To je zabavnog karaktera, a učenici mogu snimiti pjevanje, sviranje ili neki drugi svoj talent koji bi bio zanimljiv i ostalima. Ukoliko netko želi možemo dogovoriti, uz pridržavanje svih epidemioloških mjera, snimanje u našoj školi. Snimati se može do 30. travnja, a to je i rok do kada treba prijaviti i poslati video kako bismo sve to mogli uobličiti u jednu cjelinu te objaviti 14. svibnja 2021.

Sva ova događanja podijeliti ćemo na stranici škole, a učenici će biti i nagrađeni, kao i do sada. Za svako događanje učitelji će napraviti detaljnije upute te ćemo ih objavljivati na stranicama škole i slati na mailove škola Cvelferije.
Zasada toliko, prijavite se u svojim školama, pokažimo što znamo i zabavimo se!

Iskreni pozdrav svima!

ravnatelj Stipica Mišura

objavio: Stipica Mišura   datum: 31. 3. 2021.

« Ožujak 2024 »