OBAVIJEST UČITELJIMA, UČENICIMA I RODITELJIMA

Dragi učenici, roditelji i učitelji!

Situacija se polako smiruje. Svi su na sreću živi i zdravi. Znam da ćemo još neko vrijeme imati drugačiji život, vrlo otežan i drugačiji oblik rada. Siguran sam da će sve vezano sa katastrofalnom poplavom ostati samo ružna slika i sjećanje. Kada će to biti, ovisi najvećim dijelom od nas.Mi smo samo mali dio ovoga svijeta i on se neće mijenjati radi nas i naše katastrofe, ali vjerujte na stotine (pojedinaca, škola, tvtki, organizacija...) me je zvalo ili mejlalo i svi će nam pomoći. Ima toliko dobrih ljudi.

Dakle što je tu je, moramo se vraćati u normalu, jer kraj godine je blizu.
Do kraja tjedna ćemo još prikupljati podatke, bolje rečeno još danas i sutra do podne jer moram puno toga poslati u Ured i mzos.
Jučer smo imali (ravnatelji OŠ i SŠ Brodsko-posavske i Vukovarsko-srijemske županije) sastanak sa ministrom, gosp. Željkom Jovanovićem, njegovim pomoćnicima i suradnicima (bilo ih je desetak) te bi za nas bilo ovako:

školsku godinu privodimo kraju, učenike roditelji trebaju upućivati u najbližu školu da pohađaju nastavu. To će im biti najbolja terapija. Pružiti im svu pedagošku i psihološku pomoć i podršku te im omogućiti da isprave ocjene kojim nisu zadovoljni. Iza nedjelje ću već imati kontakte sa svima i sve će biti dobro.

Učenike 8. razreda ćemo uskoro kontaktirati oko početka e prijava za upis u 1. razred. Možete pročitati na https://www.upisi.hr/upisi detalje, ali samo bez panike jer ćemo sve stići i obaviti.

Svima lijepi pozdravi i držite mi se :)

ravnatelj

objavio: Stipica Mišura   datum: 22. 5. 2014.