Sretan Božić i Nova Godina - OBAVIJESTI

Dragi učenici, roditelji, djelatnici, mještani i svi ljudi dobre volje širom svijeta,

Unatoč (ili uz optimistični prkos) trenutnoj situaciji u svijetu i kod nas, u našoj se školi i ove godine pripremalo, malo drugačija nego inače, ali – božićna priredba je zaživila.

Budući da nismo htjeli iznevjeriti mame, tate, bake, dede, susjede, a niti tradiciju naše škole, ove godine, za sve vas i nas, pripremili smo… online iznenađenje.

Nešto što je dozvoljeno, što je po pravilima i preporukama, nešto što se ne protivi epidemiološkim mjerama, a ono što vrlo dobro znamo, možemo i želimo.

Postavljeno je pitanje: „Hoćemo li?“ Predstavljen je prijedlog… A potom i radosno prihvaćen jer to je ono što svake godine uljepšava i naš i vaš Božić.

Vođeni sveopćim i vrlo ugodnim iznenađenjem gotovo svi učenici i djelatnici škole prepustili su se božićnoj čaroliji te dali svoj doprinos… opušteno, raspjevano, sa zadovoljstvom i ljubavlju. Svaki razred i učitelj „ogrnuo“ je u božićno ruho svoj dio škole, svoju učionicu ili dio hodnika. Pojedini razredi pripremili su i kratki program, recitaciju ili pjesmu vođeni osnovnom idejom i temom ovogodišnje božićne priredbe. Sve je snimljeno i povezano u „Neobičnu božićnu priču“.

ŠTO SMO NAPRAVILI, POGLEDAJTE U

OSTALE OBAVIJESTI:

- tablete koje su učenici zadužili za nastavu na daljinu, vratiti će kada se vratimo u školu
- odmor za učenike, prema sadašnjim preporukama, traje do 15. siječnja, a drugo polugodište započinje 18. siječnja.

- radno vrijeme tajništva škole (za roditelje)  je svaki radni dan od 9 do 13 sati, a možete zvati na telefon 881 115.

Na kraju svima želim mir i dobro zdravlje blagoslovljen Božić i sretnu Novu Godinu!

objavio: Stipica Mišura   datum: 23. 12. 2020.