Dječje javnozdravstveno filmsko stvaralaštvo

Naš nagrađivani film "Reci NE nasilju!" i dalje aktualan!

Dječje javnozdravstveno filmsko stvaralaštvo - Četrnaesti susret

Prvobitno najavljen za 30. ožujka 2020. pa odgođen do normalizacije uvjeta, koja se nije dogodila, četrnaesti susret Dječje javnozdravstveno filmsko stvaralaštvo autora i voditelja Duška Popovića, u organizaciji Škole narodnog zdravlja Andrija Štampar i Hrvatskog filmskog saveza bit će održan online u utorak, 17. studenoga, u povodu Dana ŠNZ, a na njemu će biti prikazani filmovi Bljak!, animirani, AniMravec, OŠ Antuna Nemčića Gotstovinskog, Koprivnica/ZTK Grada Koprivnice, Priča iz šume, animirani, Grabrići, Karlovac, 100% prirodno – od ploda do soka - Jabuka, slobodni stil, Filmska družina OŠ Josipa Zorića, Dugo Selo, Priroda i društvo (PiD), slobodni stil, Filmska družina ZAG, Zagreb, Štednja-ulaznica za budućnost,igrani, Filmska družina Jazavci, OŠ Pavao Belas, Brdovec, Najgore je to što nemaš nikoga, dokumentarni, Medijska grupa OŠ dr. Ivana Novaka, Macinec, Dă-m šinš, TV-reportaža, OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica, Kao da se uklapam, dokumentarni, OŠ Katarine Zrinske, Mečenčani, Donji Kukuruzari, Reci NE nasilju!, slobodni stil, Studio kreativnih ideja Gunja, Voli, ne voli, voli…, dokumentarni, OŠ Bartola Kašića, Zagreb, Dragi tata, igrani, Kinoklub Zlatna dolina, Pleternica i Svakom je Bog dao nešto, dokumentarni, Filmska skupina OŠ Strahoninec.

objavio: Stipica Mišura   datum: 17. 11. 2020.

« Ožujak 2024 »