HODOGRAM ZAVRŠETKA ŠKOLSKE GODINE

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Nalazimo se pred zadnjim tjednom redovite nastave školske godine 2019./2020. Redovita nastava završava s četvrtkom 25. lipnja 2020. Oni učenici koji su redovito radili na postavljenim zadaćama i došli do traženih ishoda, već sada su završili i uglavnom su mirni. Oni koji su imali praznina i zaostataka prije korona krize ili su svoj rad zapustili u koroni, imali su priliku dolaskom u školu prethodnih tjedana nadoknaditi propušteno. Oni koji nisu iskoristili niti tu priliku poslije 25. lipnja imaju mogućnost ispraviti ocjenu na DOPUNSKOM RADU, a ako ni tu ne ulože truda (nadam se da hoće) imaju popravni.

Više detalja i datuma slijedi u proširenom dijelu ove obavijesti:

23. lipnja učenici vraćaju: tablete, mikrobitove, udžbenike, lektirne knjige i podmiruju ostala dugovanja prema školi.
- niži svojim učiteljicama u sklopu njihove redovite nastave, kako učiteljice odrede.
- 5. i 6. svojim razrednicima u 9:30
- 7. i 8. svojim razrednicima u 10:30
Naravno, predmet koji nisu završili i dobili pozitivnu zaključnu ocjenu, neće  vratiti, a razrednik će sve evidentirati.

24. lipnja izdavanje PRIJEPISA OCJENA 8. razreda za učenike koji se jave razrednicima da se žele upisati u Brčko u srednju školu, a imaju riješene sve predmete.

25. lipnja KRAJ REDOVITE NASTAVNE GODINE i 16. sjednica Učiteljskog vijeća.

26. lipnja POČETAK DOPUNSKOG RADA za učenike sa slabim ocjenama.

3. srpnja u 18h MATURALNA PROMOCIJA učenika 8. razreda, ovogodišnjih maturanata. Okupljanje ispred škole od 17:30, mogućnost obiteljskog fotografiranja ispred panoa u predvorju škole ili u dvorištu škole.

Kod nas, hvala Bogu, nema zabilježenih slučajeva zaraze Covid-19 virusom, ali nije proglašen kraj epidemije u Hrvatskoj te smo se svi dužni pridržavati mjera pa molim za razumjevanje i pridržavanje prospisanih mjera. U školskom dvorištu molim da se svi pridržavaju socijalne distance te na okupu mogu biti samo obiteljski i/ili grupe koje se i inače druže. U slučaju većeg broja nazočnih u dvoranu će moći ući samo ograničen broj tj. roditelji. Događanje u dvorani ćemo izravno prenositi tako da će tko želi, moći pratiti putem interneta te pogledati i kasnije, a poveznica/link će biti na stranicama škole. Razrednici će učenicima pojasniti ostalo oko protokola te večeri.

8. srpnja pa nadalje osmaši mogu birati (na upisi.hr) koje programe srednje škole žele upisati. Sve će im pomoći i objasniti razrednici.

10. srpnja u 18 sati je ZAVRŠNA SVEČANOST I PODJELA SVJEDODŽBI za sve roditelje i učenike naše škole.

objavio: Stipica Mišura   datum: 20. 6. 2020.