Maturanti proslavili svoju maturalnu večer

8. lipnja maturanti naše škole uz nazočnost svojih učitelj, roditelja i prijatelja proslavili maturalnu večer.

Zabava je započela okupljanjem na trgu u 19 sati, nastavljena je prelaskom u školski atrij gdje je upriličen kratki svečani program, a poslije su se maturanti zabavljali do 24,00.

Na svečanosti prisutnima se obratio ravnatelj škole Stipica Mišura

Upućujem vam iskrene pozdrave i dobrodošlicu!

Večeras vas pozdravljam sve, ali se posebno obraćam ovom veličanstvenom skupu mladosti i ljepote, našim dragim maturantima.

Godine prolaze. Vi polako ali nezaustavno izlazite iz doba djetinjstva. Nije bilo tako davno kada ste sa zebnjom i strahom, čvrsto se držeći za mamu ili tatu došli na upis u ovu školu. Učiteljice su vas prihvatile, ohrabrile i dovele do petog razreda. Ponovo ste se osjećali izgubljeni i uplašeni ali uz učitelje i razrednike prošli ste i to.

Sada je vrijeme da pođete dalje. Mi, vaši učitelji zauvijek ćemo vas zadržati kao dio svog života. Učili smo vas, bodrili, korili, ali nadasve voljeli.

Ponosni, što smo pomogli graditi vaš svijet, u nadi da smo to zaista uspjeli i da ćemo i mi zauvijek ostati dio vas puštamo vas u novi život.

Nemojte se plašiti! Odvagnite što želite i što možete! Sve što sami želite, vi to i možete! Hrabro naprijed!

I na kraju, dragi maturanti, od srca bih vam zaželio: Neka vas dobri Bog i sva sreća prati na vašem putu. Ostvarite svoje snove, budite sretni, usrećujte druge i ugodna vam zabava!

objavio: Administrator   datum: 8. 6. 2007.

« Ožujak 2024 »