VELIKI RODITELJSKI I OSTALE OBAVIJESTI

Dragu roditelji i učenici :)                       Gunja, 26. lipnja 2014.

-          Učenici i učitelji naše škole jutros sa željezničkog kolodvora u Županji odlaze u Šibenik na 54. Međunarodni dječji festival.
Nit vodilja „Zdravo maleni“ uz pomoć dobrih ljudi Šibenika omogućit će učenicima da se  kroz druženje, igru, veselje, razbibrigu i sudjelovanje u kreativnim radionicama opuste, relaksiraju ali i educiraju.

-          Ured tajnika i računovođe danas vraćamo u Centralnu školu u Gunji, M. Krleže 2. Za sve potrebne usluge, pitanja i dokumente slobodno se obratite u ured od 9 do 13 sati, a prije i poslije toga za hitne potrebe, kao i do sada na mobitel ravnatelja koji se nalazi u kontaktima na ovoj stranici naše škole.

-          Veliki roditeljski sastanak sa podjelom svjedodžbi, održat ćemo u Centralnoj školi u petak 4. srpnja u 16 sati.
Molim roditelje i učenike koje roditelji mogu povesti da dođu na roditeljski sastanak u zakazano vrijeme.

-          Radovi na školskim zgradama, uz manje i povremene poteškoće, što je i normalno u ovakvim situacijama,  idu predviđenim tijekom. Jučer je urađeno fino pranje prizemlja uz pomoć vatrogasaca i naših učenica i mama koje su trenutno na javnim radovima. Danas učitelji dotjeruju sa miniwashovima, stružu zidove i naravno rade administraciju kako bi sve išlo svojim zacrtanim tijekom.

Iskreno vas pozdravljam!                           ravnatelj Stipica Mišura

objavio: Stipica Mišura   datum: 26. 6. 2014.

« Ožujak 2024 »