Šesti tjedan nastave na daljinu

Stanje u nastavi na daljinu pri kraju 5. i početak 6. tjedna

Uz svakodnevni nadzor učitelja, pozive roditeljima od razrednika i stručnih suradnika, još uvijek puno zaostaju neki učenici u višim razredima :

6.a - 3 učenika, 7.a - 1 učenik, 7.c - 2 učenika, 8.a - 3 učenika, što je 9 učenika koji su baš kritični u kašnjenju. 28 učenika su pod pojačanim nadzorom stručnih suradnika kolegice Snježane i kolege Marina. Tu je najveći problem što izgleda niti učenici, a ni njihovi roditelji nisu ozbiljno shvatili nastavu na daljinu, a sve će morati odraditi.

Sa nižim razredima uglavnom nema problema, ako zanemarimo ponekad malo kašnjenje od manjeg broja učenika i roditelja u ispunjavanju svojih zadaća. Napomena, uz upit od strane dva roditelja prema učiteljima i u upitniku, ponavljam da su svi redovni i izborni predmeti obavezni pa ih tako moramo i provoditi.

Ovaj tjedan je opet bilo roditelja i djece koji su se javljali i dolazili jer su  imali realnih problema i pitanja. Neki roditelji su me zaista iznenadili zbog straha od loših ishoda školske godine. Zahvaljujem roditeljima i učenicima koji su nam uvijek dostupni, javljaju se i pokušavaju riješiti što je zadano. Oni sigurno neće imati problema na kraju. Dakle zovite, pitajte jer sve možemo riješiti i olakšati vam.

Pokušajmo 6. tjedan biti još bolji!

Čestitam Uskrs vjernicima koji slave po julijanskom kalendaru,
a svima ugodan, opušten ali pomalo i radni vikend želim smiley

ravnatelj Stipica Mišura

objavio: Stipica Mišura   datum: 18. 4. 2020.

Dokumenti za prikaz

« Svibanj 2021 »