Uskrs - mala pauza i nastavak rada - upute

Dragi učenici, roditelji, kolegice i kolege učitelji!

Prema našem predviđenom kurikulumu i kalendaru rada od sutra u petak 10. travnja pa do utorka 14. travnja svi smo na malom proljetnom odmoru.

U utorak 14. travnja započinjemo ponovno s nastavom na daljinu.

U prvom tjednu, učenici 1.-4. razred u Rajevom Selu i učenici 1.-4. razred u Selu imaju samo vjeronauk i strane jezike za obradu, a njihove učiteljice će im dati (prema njihovom mišljenju i potrebi iz hj., mat. i prirode) nešto malo za ponoviti, da održe tempo smiley

Svi ostali učenici rade prema njihovom redovitom rasporedu sati.

Uvodimo i vrednovanje rada i aktivnosti prema uputama mzo koje ste već dobili. Sva buduća testiranja i provjere znanja biti će upisana u e-Dnevnik i e-Imenik kao i vaše eventualne (ne)aktivnosti pa zato molim one koji su u proteklim tjednima bili neaktivni ili zaostali u zadaćama da to nadoknade do tada i promjene svoj stil rada. Kako bismo im dodatno pomogli i potaknuli ih na rad, na virtualnoj sjednici Učiteljskog vijeća, dodali smo im „skrbnike“, kolegicu Snježanu Barić i kolegu Marina Adžagu pa se zaista nadam da će i oni uhvatiti ritam, jer će im oni pomoći ali i nadgledati ih. Naglašavam i vama djeco i roditeljima NAZOVITE ako trebate pomoć!

Imamo sada jedno kraće vrijeme intenzivnog rada od svega 13 dana (do 1. svibnja) pa onda opet mali odmorčić od 3 dana jer 1. svibnja pada u petak.

Bez obzira na koji način će se odvijati nastava u svibnju i lipnju, pokušati ćemo realizirati i neke naše zamišljene projekte. Za dva smo već započeli dogovore (Imaš znanje? Dokaži! i Imaš talent? Pokaži?) te ćemo ih nastojati realizirati na razini Cvelferije pa makar i potpuno OnLine. Razmatrati ćemo i još neke druge, a o svemu ćemo iza Proljetnog odmora.

U privitku se nalaze rezultati, zaključci i upute vezano za OnLine anketu provedenu u našoj školi.
Za kraj,
Vjernicima Sretan Uskrs! Svima mirne, zdrave i blagoslovljene naredne dane!

# Ostajte doma smiley                                               ravnatelj Stipica Mišura

5._tjedan_-_ANALIZA_upitnika.pdf (435.64 KB)
OnLine_upitnik_-_rezultati.pdf (567.82 KB)

objavio: Stipica Mišura   datum: 9. 4. 2020.

« Ožujak 2024 »