Upute za OnLine nastavu od 30. ožujka 2020.

Dragi učenici i roditelji,

Ušli smo u treći tjedan OnLine nastave. Protekla dva smo se uhodavali. Bilo je i ima problema ali vjerujem da ćemo se dobro uklopiti. Zapravo već sada vidim napredak u odnosu na početak.

Kao što je nama bilo i jeste teško, tako još više znam da ste i vi na raznim mukama i problemima. Spor Internet, prekidi  Internet veze, neusklađene aplikacije i uređaji, a najviše, što je to ipak velika novina.

Ovih dana sam imao više razgovora i intervencija kako bih vam olakšao  rad. Ubuduće  se također slobodno javljajte pa ćemo zajedno sve riješiti. Od vas također očekujem i tražim da se maksimalno založite za svoje gradivo, slušate upute učitelja i izvršavate zadaće.

Još ovaj tjedan iskoristiti ćemo da sve posložimo i uklopimo i neće biti ocjenjivanja, ali već idućeg tjedna svakako ćemo krenuti s ocjenjivanjem, a vjerojatno će glavni kriteriji biti aktivnost, ustrajnost i marljivost na usvajanju ishoda poučavanja  i pravovremeno izvršavanje zadataka.

Naravno za prošle i za ovaj tjedan također vodimo evidenciju i oni će poslužiti, za sada, samo onima koji su bili aktivni. Imamo  23 učenika koji su bili slabo aktivni ili neaktivni. Na svu sreću imamo i 39 jako aktivnih i pohvaljenih od strane predmetnih učitelja.

Trudite se, javite se ako imate problema i sretno smiley

objavio: Stipica Mišura   datum: 30. 3. 2020.

Dokumenti za prikaz

« Svibanj 2021 »