Slatki medvjedić Lino oduševio Gunjance, ali i oni njega

Lino-himna; navijačke pjesme; trube, zviždaljke i razne udaraljke; odjeci sportskih lopti, izjednačenih i pobjedničkih rezultata; srčana učenička bodrenja, sinkronizirani pljesci i urlici – samo su neki od zvukova koji su se 2. ožujka mogli čuti u sportskoj dvorani Osnovne škole „Antun i Stjepan Radić“ Gunja.

​Lino višebojac - škola                   Zaršna pjesma, zahvala gostima

https://youtu.be/SfieRINY2rA          https://youtu.be/RQ7X4V0xep8

Lino višebojac - Podravka

Lino višebojac - kako to vide naši školski novinari?

Bio je to divan dan jer se po prvi puta u našoj školi održalo popularno natjecanje „Lino višebojac“, sportska senzacija hrvatskih osnovnih škola i hvalevrijedan projekt sponzora: „Sportske novosti“, „Podravka“ i „T-Mobile“, a uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja .

Simbol natjecanja – neodoljivi medvjedić Lino, njegove poruke iskrenog sportskog duha te ciljevi  samoga projekta – obogatili su život naše škole za jedan nevjerojatan integrirani dan kojemu su prethodili isto tako razigrani dani uređenja škole i pripreme natjecanja i navijačkih skupina; kao i za nova iskustva i prijateljstva. Neprocjenjiva prijateljstva – jer Lino nikada ne dolazi sam, pa su tako naše „male“ sportaše koji se tek trebaju izboriti za svoje mjesto u svijetu sporta  bodrili oni već „veliki“  – vinkovački rukometni vratar Tomislav Stojanović i taekwondo sportašica Doris Lukić. Oni su ih usmjeravali i ohrabrivali, poticali i bodrili. Na krilima njihovih bodrenja, Linina plesa, vrisaka njihovih navijačkih skupina s tribina, isto tako poletnih animatora i voditelja natjecanja „Lino višebojac“, dvoje je naših „malih“ stalo na pobjedničko postolje:

Ana Šokčević (5.c)

Mario Komadina (6.c).

Mi im od srca čestitamo, a vi „zavrite“ u galeriju fotografija i pogledajte kako je izgledalo to sportsko natjecanje, pogledajte kojim su sve instrumentima bile opremljene naše navijačke skupine te pokušajte, barem približno, zamislite buku i atmosferu koju su „naoružani“ svim svojim rekvizitima i odličnim raspoloženjem proizvodili.

Na fotografijama možete pronaći i dijelove našeg predstavljanja voditeljima projekta „Lino višebojac“ u kojima isto tako nije nedostajalo pjesme i plesa. Osim sportskog priznanja, Lino nije zaboravio i na literarni izraz pa je nagradio najbolji učenički rad na temu „Svijet po mom“, i to onaj učenice

·        Ajle Tabak (8.b), a najboljom navijačkom skupinom proglasili su naše „Zvjezdice“.

Obvezno „prošetajte“ školom kroz priložene fotografije pa pogledajte kako je izgledao naš mali „Lino-grad“, „Lino-bus“ ili „Lino-selfie kutak“. Na kraju se „zasladite“ i „Lino-tortom“ koju su dijelili učenici

·        3.a razreda maskirani u Podravkina srca, inače najbolja maskirana navijačka skupina natjecanja „Lino-višebojac“.

Nadamo se da ste „kušali“ našu „Lino-tortu“:  bilo da ste nam na bilo koji način pomogli u provedbi ovog integriranog dana, bilo svojim prisustvom ili, jednostavno, pregledom ovih fotografija.

Zahvaljujemo vam se na tome; a posebno hvala upućujemo organizatorima i svim voditeljima projekta „Lino višebojac“, našim dragim gostima koji su nam 2. ožujka 2017. učinili uistinu posebnim.

dodjela_Ana_i_Mario.jpg (598.46 KB)
dodjela_A_M-L-T_D.jpg (424.12 KB)
Zvjezdice_naj_navijaci.jpg (354.48 KB)
naj_mask_skupina.jpg (329.12 KB)
skola_5_Ajla.jpg (540.03 KB)

objavio: Stipica Mišura   datum: 4. 3. 2017.

« Ožujak 2024 »